Hakkımızda

    Firmamız 1990 yılında Şaban GALE tarafından KALE POLYESTER SANAYİ VE TİCARET ltd şti. adı ile kurulmuştur.

    KALE markasıyla imalatını sürdürmekte ve kurulduğu günden bu yana TSE standartları ve CE normlarında sadece tarımsal ilaçlama makinaları üreten firmanın amacı, ekonomik, çalışabilen, çiftçinin sorun yaşamadığı kaliteli ürünler üretmektir. 

Kuruluşumuzdan bu yana takip eden yıllarda ki en büyük isteği sektöründe en iyiye ulaşmak olmuştur. 

Tecrübemizle amacına ulaştığını da yurt içi ve yurt dışına sattığı çok çeşitli ürünleri ile kanıtlamıştır.

  Orjinal kendi ürettiği yedek parça satışı ve servis faaliyeti ile satış sonrası hizmetini de yürütmektedir. buna paralel olarak da firmasının kurumsallaşma da ki gelişimini hızla devam ettirmektedir. ülkemizde tarım ilaçlama makineleri sektörünün büyüyen iş hacmi ve gelişim trendi ihtisas sahibi olduğumuz tarım ilaçlama makineleri sektörünün etkin bir kurumu ve tanınmış bir firması olarak devam etmektedir.


    MİSYONUMUZ

    KALE ilaçlama makineleri sanayi üst yönetimi ve tüm çalışanları ile birlikte uzman ve usta kadrosu ile müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını sahip olduğu kurumsal ve toplumsal sorumluluk anlayışı çerçevesinde ulusal ve evrensel yasalara kurallara meslek ahlakı ve etik değerlere bağlı kalarak '' Her seferinde tam eksiksiz ve beklentilerini aşacak şekilde doğru ve zamanında özgün ve güvenirlik ilkelerine bağlı kalarak'' çiftçimize hizmet etmeyi amaçlamıştır.

    VİZYONUMUZ

    Şirketimiz faaliyetlerini kısa ve uzun vadeli planlar çerçevesinde dünyadaki küresel gelişmelere paralel olarak yeniliklere ve gelişime açık uzman kadrosu ile sektördeki konumunu ve marka değerini güçlendirerek ürün hizmet satışı ve şirketin sürekliliğini sağlayacak şekilde sektörde önder bir şirket olmaktır.